Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego

W naszej szkole mamy kolejnych laureatów, tym razem w klasach młodszych w Ogólnopolskiej Olimpiadzie z matematyki „Olimpusek”. Konkurs odbył się 30 marca 2022.r. Do konkursu przystąpiło 35 uczniów z naszej szkoły.

Laureatami zostali uczniowie klas trzecich.
Jan Kurpet uczeń klasy 3a zdobył II miejsce w Polsce. Jasiu otrzymał dyplom laureata oraz nagrodę ksiażkową.

Alicja Morpak uczennica klasy 3a zdobyła 6 miejsce w Polsce. Otrzymała dyplom z tytułem laureata.

Piotr Lewandowski uczeń klasy 3b, zdobył 9 miejsce w Polsce. Otrzymał dyplom laureata.
W konkursie brało udział z całej Polski 4324
uczniów klas trzecich.

Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały dyplomy uznania.
Wszystkim dzieciom gratulujemy i życzymy dalszych wspaniałych matematycznych sukcesów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2021/2022. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.