Adopcja Serca w naszej szkole- rok szkolny 2020/2021

Już od 2012r pomagamy misjonarzom uczyć i wychowywać dzieci z krajów misyjnych. Działamy w programie Adopcja na Odległość i zostaliśmy opiekunami adopcyjnymi.

Mapa Afryki jest pełna bolesnych ran. Wojny, niesprawiedliwa wymiana handlowa, zadłużenie, negatywne skutki globalizacji, niewolnictwo i podobne problemy powodują nędzę, sieroctwo, głód, cierpienie i przedwczesną śmierć ogromnej rzeszy dzieci. Głodujące dzieci i opuszczone sieroty czekają na naszą pomoc. Włączając się do programu pomocy Adopcja Serca możesz ulżyć ich cierpieniu i ratować życie wspierając ich naukę i wychowanie.

Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom za wsparcie naszych akcji. Do notatki dołączam rozliczenie wpłat za ubiegły rok i nowa gazetkę z misji.

Małgorzata Kwaśnicka

Pismo Salezjańskie

Potwierdzenie rozliczenia wpłat

Dowiedz się więcej

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.