Akcja strajkowa

Szanowni Państwo

Informuję, że w dniu 8 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 5 z oddziałami gimnazjum oraz w Przedszkolu Miejskim nr 20 w Gliwicach, decyzją Zarządu ZNP w Gliwicach, rozpoczyna się akcja strajkowa, która trwać będzie do odwołania.

W czasie trwania strajku, rodzice maja prawo do pozostawienia dzieci w domu. Informuję, że obiady w firmie cateringowej zostały odwołane i zostaną potrącone z najbliższej płatności (nie muszą Państwo zgłaszać tego indywidualnie).

Szanowni Państwo, wszyscy mamy nadzieję, że strony konfliktu dojdą do porozumienia
i strajk zostanie odwołany. O aktualnej sytuacji będziemy informować na bieżąco.

Z up. dyr. ZSP 3 w Gliwicach
Agata Łańcucka –Piątek
wicedyrektor

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.