HARMONOGRAM DOSTĘPNOŚCI NAUCZYCIELI

dla rodziców i uczniów w SP5 Gliwice w roku szkolnym 2022/2023

1. Antonowicz Izabela ⇒ poniedziałek 08:25-08:55, poniedziałek 15:15-15:45
2. Antonowicz-Pracht Gabriela ⇒ środa 7:30-8:00, czwartek 14:20-14:50
3. Asztabska Ewa ⇒ środa 14:30-15:30
4. Ballas Monika ⇒ poniedziałek, wtorek 7:30-8:30
5. Bugajska Justyna ⇒ wtorek 15:15-15:45, czwartek 7:30-8:00
6. Choła Bożena ⇒ piątek 13:45-14:45
7. Chrupek Dorota ⇒ wtorek 12:30-13:30
8. Cichocka Anna ⇒ środa 13:25-14:25
9. Czarny Sebastian ⇒ środa 13:25-14:25
10. Czeczot Mirosław ⇒ poniedziałek 12:25-13:25
11. Darska Agata
12. Dawal Małgorzata ⇒ wtorek 7:00-8:00
13. Dobosz Małgorzata ⇒ środa 7:30-8:00, 15:00-15:30
14. Dudka Marta ⇒ czwartek 12:40-13:40
15. Dzierżanowska Agnieszka ⇒ poniedziałek 15:00-16:00
16. Gabryelewicz Anna ⇒ środa 13:25-13:55,  czwartek 13:25-13:55
17. Gładkowska Justyna ⇒ czwartek 12:40-13:40
18. Głowala-Wyżgoł Barbara ⇒ czwartek 12:30-13:00, piątek 12:30-13:00
19. Gontarz Zbigniew ⇒ środa 14:25-15:25
20. Grochowska Ewelina ⇒ środa: 7:30-8:00, 14:25-14:55
21. Gruszka Agata ⇒ poniedziałek 11:30-12:30
22. Hutnikiewicz Małgorzata ⇒ poniedziałek 14:00-15:00
23. Janas Irena ⇒ wtorek 13:35-14:05, czwartek 7:30-8:00
24. Jurkiewicz Beata ⇒ czwartek 7:00-8:00
25. Kania Maria ⇒ środa 14:00-15:00
26. Kąkol-Cieślar Agnieszka ⇒ środa 13:30-14:30
27. Koszałka Beata ⇒ czwartek 7:00-8:00
28. Kowalska Karolina ⇒ wtorek 11:25-12:25
29. Krzecińska Izabela ⇒ wtorek 12:30-13:00 (A26), czwartek 12:30-13:00 (ŻiW2)
30. Kubica Aleksandra ⇒ czwartek 13:25-14:25
31. Kwaśnicka Małgorzata ⇒ środa 7:00-8:00
32. Kwiatkowska Elżbieta ⇒ środa 7:30-8:00, 12:30-13:00
33. Magosz Małgorzata ⇒ czwartek 14:20-15:20
34. Małkiewicz Patrycja ⇒ poniedziałek 15:00-16:00
35. Martynowicz Barbara ⇒ wtorek 14:20-15:20
36. Moysa Olga ⇒ środa 13:30-14:30
37. Mrówka Mariola ⇒ wtorek 11:30-12:30
38. Niedziałkowska Taida ⇒ wtorek 7:30-8:30
39. Niesporek Dorota ⇒ wtorek 7:30-8:30
40. Nitsze Beata ⇒ piątek 14:20-15:20
41. Nowak Ewa ⇒ czwartek 11:40-12:25
42. Orantek Katarzyna ⇒ czwartek 15:15-16:15
43. Pokryszka Ewa ⇒ poniedziałek 7:30-8:00, czwartek 14:30-15:00
44. Połomski Tadeusz ⇒ poniedziałek 17:30-18:00, środa 17:30-18:00
45. Poskart Beata ⇒ wtorek 7:00-8:00
46. Przegendza-Jurek Zuzanna ⇒ środa 14:00-15:00
47. Rosińska-Maj Anna ⇒ środa 7:10-8:10
48. Rusin Wioletta ⇒ środa 7:30-8:30
49. Sadowniczyk Agnieszka ⇒ środa 16:00-17:00
50. Sobkiewicz-Pyszny Karolina ⇒ czwartek 13:00-14:00
51. Swierczek Aleksandra ⇒ środa 13:35-14:35
52. Szczeponik Anna ⇒ piątek 15:00-16:00
53. Szymczak Anna ⇒ wtorek 14:30-15:30
54. Śmigiel Dorota ⇒ wtorek 12:30-13:00, piątek 7:30-8:00
55. Walczuk Jolanta ⇒ wtorek 12:25-13:25
56. Ważny Mariusz ⇒ piątek 13:40-14:40
57. Witkowska Małgorzata ⇒ wtorek 10:40-11:40 (pokój nauczycielski – Asnyka)
58. Zagała Beata ⇒ poniedziałek 7:30-8:00, piątek 7:30-8:00

(IK)