Dyktando rodzinne

W dniu 24 maja odbył się w naszej szkole konkurs „Rodzinne dyktando” pod hasłem: Chwyć „byki” za rogi. Na konkurs zgłosiły się 23 zespoły. Przybyli rodzice, dziadkowie, babcie, ciocie i starsze rodzeństwo, by wraz ze swoimi podopiecznymi zmagać się ze znajomością polskiej pisowni. Zespoły pracowały w pocie czoła, by popełnić jak najmniej byków. Najlepsi okazali się:
I miejsce Kinga Cichocka z kl. 6c i p.Krystyna Cichocka.
Na II miejscu ex aequo znalazły się zespoły: Wojciech Tutajewicz z kl. 6c i p. Robert Tutajewicz oraz Małgorzata Kiszka z kl. 4d i p. Katarzyna Kiszka.

Zwycięzcy uhonorowani zostali nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Pozostałym uczestnikom również gratuluję i zachęcam do kolejnej zabawy już za rok. Aleksandra Swierczek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.