Finał konkursu literackiego Forum – zwycięstwo

W dniu 6 grudnia uczniowie klasy 2 c zostali zaproszeni do Centrum Handlowego Forum, gdzie odbył się finał konkursu literacko – plastycznego dla szkół. Uczniowie klasy 2 c napisali kilka bajek: „Zaczarowana opowieść”, „Rycerzyk z przyszłości”, „Inwazja demonów”, „Piesek Luna”. Drogą głosowania wygrała bajka pt. „Zaczarowana opowieść”.  Bajka została zakwalifikowana do ścisłego finału i wydrukowana w książce, którą każdy z uczniów otrzymał na własność.
Ponadto, dzieci stworzyły właśnie do swojej wygranej bajki rysunek, który drogą głosowania zdobył najwięcej głosów, tym samym dzieci wygrały wycieczkę edukacyjną sponsorowaną przez Forum. Dzieci miały możliwość spotkania się z bardzo cenionymi autorami wilelu ciekawych książek dla dzieci – Maciejem Orłosiem i Renatą Piątkowską, uczestniczyły w ciekawej rozmowie , podpisywały swoje książki i pozowały do zdjęć.

Oprócz wygranej wycieczki dzieci wygrały dla swojej klasy bilety do kina Cinema City.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.