Giganci programowania – bezpłatne warsztaty dla dzieci

Koduj z Gigantami powstało z myślą o promowaniu idei nauczania wśród dzieci i młodzieży. W poprzedniej edycji, która odbyła się we wrześniu 2017 roku wzięło udział prawie 500 uczniów z całej Polski. Obecna edycja odbędzie się w dniach 3, 4 i 17 lutego w największych miastach w Polsce – Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, KatowicachGliwicach i Łodzi. W tym roku przygotowaliśmy miejsca dla ponad 700 uczniów.Mamy zaszczyt poinformować, iż Patronat Honorowy nad wydarzeniem Koduj z Gigantami objęło Ministerstwo Cyfryzacji oraz Minister Edukacji Narodowej, a także Prezydenci Miast, w których odbędą się Warsztaty.Mając na uwadze promowanie idei nauczania programowania zależy nam, aby informacja o Wydarzeniu dotarła do jak najszerszej grupy osób, a co za tym idzie, aby z bezpłatnych warsztatów programowania skorzystała jak największa liczba uczniów.

Szczegółowe informacje od Organizatora
Plakat

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.