III Szkolne Prezentacje Artystyczne – relacja

W dniu 21. 02. 2023 r. odbyły się  w Naszej Szkole III Szkolne Prezentacje Artystyczne.

Impreza przeznaczona była dla uzdolnionych i utalentowanych uczniów klas 4 – 8 i przebiegała w  pięciu kategoriach:

1. Prezentacje umiejętności warsztatowych, zainteresowań poprzez wystawkę prac plastycznych przez utalentowanych uczniów.
  2. Prezentację warsztatu technicznego, pasji i zainteresowań , wystawa prac technicznych przez utalentowanych uczniów.
  3. Prezentacja umiejętności tanecznych.
  4. Prezentacja umiejętności wokalnych w występach solo.
  5. Prezentacja umiejętności gry na wybranym instrumencie muzycznym.

Wszystkim wykonawcom w występach artystycznych  kibicowały ich klasy.

To  była wspaniała zabawa.

•  W kategorii „praca plastyczna” specjalne wyróżnienie otrzymały uczennice: Hanna Kopyto, Emilia Reiman, Michalina Wierzbicka, Kateryna Sosiura
  • W kategorii praca techniczna, specjalne wyróżnienie otrzymały: Hanna Kopyto i Emilia Reiman
  • W kategorii „taniec”, specjalne wyróżnienie otrzymała Marta Jagodzińska
  • W kategorii wokalnej, najlepiej zaprezentowali się: Amelia Stawowska, Hanna Wiśniowska, Karol Kwiecień
  • W kategorii najlepszy instrumentalista, specjalne wyróżnienie otrzymali: Jakub Fraś, Adam Pawełek, Łukasz Romankiewicz, Szymon Gaździcki.

Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe: pluszowa maskotka „na szczęście”, komplet kolorowych długopisów, flet szkolny.

Ogromne dzięki dla Uczniów za ich dużą aktywność!

Szczególne podziękowania za współpracę w organizacji III Szkolnych Prezentacji Artystycznych kieruję do  nauczycieli: Pana Sebastiana Czarnego, Pani Ireny Janas, Pani Beaty Nitsze

Organizator: Małgorzata Witkowska

Galeria zdjęć i filmów

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2022/2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.