Jesień w oczach dziecka

W październiku uczniowie klas pierwszych oraz dzieci z trzech oddziałów przedszkolnych wzięły udział w konkursie pod tytułem „Jesień w oczach dziecka” zorganizowanym przez p. Małgorzatę Dobosz, p. Kamilę Kulpę oraz p. Katarzynę Bodzek . Głównym założeniem konkursu było zwrócenie uwagi uczniów na piękno i szeroką gamę barw jesiennego krajobrazu, rozbudzenie wyobraźni plastycznej, inspiracji oraz wszechstronnego rozwoju. Konkurs został przeprowadzony z podziałem na dwie kategorie wiekowe: przedszkolaki oraz uczniów klas pierwszych.
Prace zostaną ocenione pod kątem samodzielności oraz zgodności z tematem.
Oceny prac konkursowych oraz wyłonienie zwycięzców nastąpi 18.11.2022 roku i zostanie ogłoszone w szkole.

Zobacz prace

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.