Konsultacje przed zakupem książek – Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Przygotowując się do zakupów w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025 zapytaliśmy uczniów jakich nowości książkowych oczekują w bibliotece szkolnej. Uczniowie klas 4-8 przeprowadzili plebiscyt na najbardziej popularne książki.

W klasach młodszych również miała miejsce akcja , podczas której uczniowie przyznawali „łapkę w górę” dla ulubionej książki. W miesiącu wrześniu  każdy uczeń miał możliwość wrzucenia do specjalnej skrzynki  swojego „czytelniczego marzenia”.

Kupując książki bierzemy pod uwagę prośby dzieci. Staramy się w miarę możliwości kupić książki które prosiliście.

Bibliotekarze:
Monika Ballas i Patrycja Małkiewicz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.