Grono pedagogiczne

GRONO PEDAGOGICZNE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

  • Antonowicz Izabela – nauczyciel języka angielskiego
  • Antonowicz – Pracht Gabriela – nauczyciel przyrody, biologii + informatyki
  • Asztabska Ewa – pedagog kl. I-III
  • Ballas Monika – nauczyciel biblioteki (budynek Żwirki i Wigury)
  • Baran Ewa – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + wychowawca świetlicy
  • Broniszewska Urszula – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + terapii pedagogicznej
  • Bugajska Justyna – nauczyciel historii + nauczyciel WOSu + WDŻ
  • Choła Bożena – nauczyciel świetlicy
  • Chrupek Dorota – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + terapii pedagogicznej
  • Cichocka Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + terapii pedagogicznej
  • Czarny Sebastian – nauczyciel religii
  • Czeczot Mirosław – nauczyciel geografii + nauczyciel wychowania fizycznego
  • Dobosz Małgorzata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Duży Lidia – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Dzierżanowska Agnieszka – wychowawca świetlicy
  • Gabryelewicz Anna – nauczyciel języka angielskiego
  • Gontarz Zbigniew – nauczyciel religii
  • Grochowska Ewelina– nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej +  języka angielskiego w przedszkolu i kl. I-III + wychowawca świetlicy
  • Gruszka Agata – nauczyciel wychowania fizycznego + nauczyciel terapii pedagogicznej
  • Janas Irena – nauczyciel muzyki + plastyki
  • Jurek Zuzanna – wicedyrektor, pedagog szkolny
  • Jurkiewicz Beata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + techniki
  • Kania Maria – wicedyrektor + nauczyciel matematyki
  • Kąkol-Cieślar Agnieszka – nauczyciel matematyki + informatyki
  • Koszałka Beata – nauczyciel języka polskiego
  • Kowal Edyta – nauczyciel języka niemieckiego
  • Kowalska Karolina – nauczyciel świetlicy
  • Krzecińska Izabela – nauczyciel informatyki + WDŻ+ etyki
  • Kwaśnicka Małgorzata – nauczyciel geografii
  • Kwiatkowska Elżbieta– nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + matematyki
  • Magosz Małgorzata – nauczyciel j.polskiego
  • Małkiewicz Patrycja – nauczyciel historii + nauczyciel biblioteki (Asnyka)
  • Martynowicz Barbara – nauczyciel przyrody + geografii + matematyki
  • Moysa Olga – wychowawca wspomagający
  • Mroczek Elżbieta – nauczyciel języka niemieckiego
  • Mrówka Mariola – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + terapii pedagogicznej
  • Niedziałkowska Taida – nauczyciel języka polskiego + terapii pedagogicznej
  • Niesporek Dorota – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Nitsze Beata – nauczyciel informatyki + techniki
  • Pokryszka Ewa – nauczyciel matematyki
  • Poskart Beata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Rosińska – Maj Anna – nauczyciel języka angielskiego w zerówkach i kl. I-III + edukacji wczesnoszkolnej + terapia pedagogiczna
  • Rusin Wioletta – nauczyciel fizyki i chemii
  • Sadowniczyk Agnieszka – pedagog + doradztwo zawodowe
  • Strukowska – Lizak Aleksandra – psycholog
  • Strycharczuk Justyna – nauczyciel wspomagający
  • Swierczek Aleksandra – nauczyciel języka polskiego
  • Szczeponik Anna – wychowawca świetlicy
  • Szymczak Anna – nauczyciel języka angielskiego
  • Śmigiel Dorota – nauczyciel historii + nauczyciel zerówki
  • Walczuk Jolanta – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Ważny Mariusz – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Witkowska Małgorzata – nauczyciel muzyki+ wychowawca świetlicy
  • Zagała Beata – nauczyciel matematyki + informatyki