Grono pedagogiczne

GRONO PEDAGOGICZNE W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

  • Adamczyk Grzegorz – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Antonowicz Izabela – nauczyciel języka angielskiego
  • Antonowicz – Pracht Gabriela – nauczyciel przyrody, biologii + zajęć komputerowych
  • Ballas Monika – nauczyciel biblioteki (budynek Żwirki i Wigury)
  • Baran Ewa – wychowawca świetlicy + nauczyciel wychowania fizycznego
  • Bauer Halina – nauczyciel matematyki
  • Broniszewska Urszula – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + terapii pedagogicznej
  • Bugajska Justyna – nauczyciel historii + nauczyciel WOSu
  • Chrupek Dorota – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + terapii pedagogicznej
  • Cichocka Anna – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + terapii pedagogicznej
  • Czarny Sebastian – nauczyciel religii
  • Czeczot Mirosław – nauczyciel geografii + nauczyciel wychowania fizycznego
  • Dzierżanowska Agnieszka – wychowawca świetlicy
  • Dobosz Małgorzata– wychowawca świetlicy + nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Duży Lidia – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
  • Gabryelewicz Anna – nauczyciel języka angielskiego
  • Gontarz Zbigniew – nauczyciel religii
  • Grochowska Ewelina– nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej +  języka angielskiego kl. 0-III
  • Gruszka Agata – nauczyciel wychowania fizycznego + nauczyciel terapii pedagogiczne
  • Horyczny Iwona – nauczyciel języka polskiego – logopeda
  • Irena Janas– nauczyciel muzyki + plastyki
  • Jary Ewa – nauczyciel biologii
  • Jurek Zuzanna -pedagog szkolny + nauczyciel świetlicy
  • Jurkiewicz Beata – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + techniki
  • Kąkol-Cieślar Agnieszka – nauczyciel matematyki + informatyki
  • Kleta Ewelina – nauczyciel języka angielskiego
  • Klimeczko Joanna – nauczyciel chemii
  • Koszałka Beata – nauczyciel języka polskiego
  • Kowalska  Dorota – nauczyciel religii
  • Kowol Krystyna – nauczyciel języka niemieckiego
  • Krzecińska Izabela – nauczyciel zajęć komputerowych + wychowania do życia w rodzinie + etyki
  • Kwaśnicka Małgorzata – nauczyciel geografii
  • Kwiatkowska Elżbieta– nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + matematyki
  • Małkiewicz Patrycja – nauczyciel historii
  • Mrówka Mariola – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej + terapii pedagogicznej
  • Martynowicz Barbara – nauczyciel przyrody + geografii
  • Mroczek Elżbieta – nauczyciel języka niemieckiego
  • Niedziałkowska Taida – nauczyciel języka polskiego + terapii pedagogicznej
  • Niesporek Dorota – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Nitsze Beata – nauczyciel informatyki +
  • Orantek Katarzyna
  • Pokryszka Ewa – nauczyciel matematyki
  • Przesdzing Paweł – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa
  • Rosińska – Maj Anna – nauczyciel języka angielskiego kl. 0-III + edukacji wczesnoszkolnej
  • Rusin Wioletta – nauczyciel fizyki
  • Strukowska – Lizak Aleksandra – psycholog
  • Swierczek Aleksandra – nauczyciel języka polskiego
  • Szczeponik Anna – wychowawca świetlicy
  • Szymczak Anna – nauczyciel języka angielskiego
  • Śmigiel Dorota – nauczyciel biblioteki (budynek ul. Asnyka)
  • Walczuk Jolanta – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Ważny Mariusz – nauczyciel wychowania fizycznego
  • Witkowska Małgorzata – nauczyciel muzyki
  • Zagała Beata – nauczyciel matematyki + informatyki