Mam misję! – spotkania Klubu Odkrywców

Od września tego roku w ramach innowacji pedagogicznej realizowany jest projekt „Mam misję!”. Uczniowie klas III raz w tygodniu spotykają się, aby samodzielnie rozwiązywać postawione problemy. Przewodnikiem misji jest Rubi – przybysz z innej planety, któremu dzieci przedstawiają informacje i wiadomości, które sami zdobyli podczas trwania zajęć. Projekt ma na celu kształtowanie umiejętności społecznych i interpersonalnych dzieci oraz ukazanie uczniom sposobów własnego dochodzenia do wiedzy jako umiejętności przydatnej w nauce w klasach starszych.
Autorzy innowacji i koordynatorzy projektu: p. Zuzanna Przegendza – Jurek, p. Ewelina Grochowska

Zobacz galerię zdjęć

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.