Obiady w szkole

Od 1 lutego 2019 r. nastąpi zmiana warunków organizacji żywienia dzieci w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Gliwicach – LIKWIDACJA NIEPEŁNYCH PORCJI OBIADÓW SZKOLNYCH tzw. „połówek”. O przyczynach takiej decyzji przedstawiciele Rady Rodziców zostali szczegółowo poinformowani na zebraniu Rady Rodziców w dniu 7 stycznia 2019 roku przez p. Joannę Kyrcz- przedstawicielkę firmy „Manager-Pol”. W załączeniu udostępniamy pismo firmy obsługującej dostawę obiadów „Manager-Pol”, wyjaśniające powody likwidacji „połówek” obiadów. Osoby, które chcą zrezygnować z żywienia dzieci w szkole, proszone są o wypowiedzenie umowy do 20 stycznia 2019 roku SMS-em o treści: „rezygnuję z połówki obiadu”. Skutkiem niewypowiedzenia umowy będzie dostarczenie dziecku całej porcji obiadu od kolejnego miesiąca.  Od 1 lutego 2019 roku w szkole wydawane będą tylko całe porcje obiadu w cenie 6,80 zł.
Pismo od firmy Manager – Pol

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Obiady, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.