LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Powrót do strony głównej szkoły

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. (czytaj dalej…)

Zakupione gogleVR i portal ClassVR już w użyciu 🙂
07.06.2022r.  uczniowie mieli okazję pod czujnym okiem p.Rusin i p. Kąkol-Cieślar przenieść się w wirtualny świat. Ciekawość uczniowska doprowadziła do tego, że nie tylko zobaczyli bryły i cząsteczki od środka, ale mieli okazję zbliżyć się do rekina, podziwiać zorzę polarną i powspinać się na fasolę 😁 (zdjęcia)

Drukujemy na drukarce 3d (03.03.2022r.)
Kolejni uczniowie próbują swoich sił z drukarką 3d. Emocji było sporo. Zobacz zdjęcia i filmiki.

Pierwsze spotkanie z robotami Photon – 03.06.2022r.
Oswajamy się z robotami Photon 🙂 to nie była przygotowana lekcja. Wyciągnięte były tylko po to, by zobaczyć, czy działają, ale nie dało się inaczej, od razu uczniowie pod okiem Pani Krzecińskiej chcieli wypróbować swoich sił 💪😁  (zdjęcia, filmy)

Uruchamiamy drukarkę 3d
Dzisiaj 01.06.2022r. uruchomiliśmy drukarkę 3d. Wraz z Panią I. Krzecińską wydrukowaliśmy pierwszy element. (zdjęcia, film)

Powrót do strony głównej szkoły