Podsumowanie akcji dot. higieny jamy ustnej

W marcu 2019 r, odbyła się akcja PCK Colgate-Palmolive  dla uczniów klasy Zerowej   zostało zorganizowane spotkanie z wolontariuszem Gliwickiego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża. Akcja polegała na przeprowadzeniu prelekcji edukacyjnej z zakresu higieny jamy ustnej. Dzieci brały udział w pogadance o myciu zębów, a następnie ćwiczyły na szczękach pokazowych technikę prawidłowego mycia uzębienia. Wszyscy prawidłowo odpowiadali na pytania i wiedzieli jak postępować, aby ząbki lśniły bielą. Na koniec szkolenia każdy uczeń dostał dyplom oraz pakiet produktów sponsorowanych przez firmą Colgate-Palmolive: szczoteczkę, pastę do zębów, kalendarzyk mycia zębów i gumę do żucia Orbit bez cukru.

Opiekun akcji: Małgorzata Kwaśnicka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2018/2019, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.