Półkolonie lato 2017

PÓŁKOLONIE
INFORMACJE BIEŻĄCE
WAŻNE!!!
Z powodu remontu naszej szkoły, półkolonie odbywać się będą  w innej placówce edukacyjnej, tj. w Zespole Szkół Samochodowych przy ul. Kilińskiego 24A na osiedlu Trynek.
Każdego dnia trwania półkolonii jej uczestnicy będą zbierać się do g. 8.00 w ,,zerówce” naszej szkoły, do której mamy bezpośrednie wejście z podwórka szkolnego.
Następnie ok. g.8.05 wychowawcy grup wraz ze swoimi podopiecznymi przejdą do Zespołu Szkół Samochodowych.
Dla dzieci, których rodzice będą dowozić je bezpośrednio do szkoły samochodowej, półkolonia w tej szkole rozpoczynać będzie się o g. 8.30.
Odbiór dzieci po skończonych zajęciach na półkolonii, bądź rozchodzenie się dzieci samodzielnie wracających do domu, odbywać będzie się wyłącznie w szkole samochodowej.

Organizatorki:
I TURNUS- p. Beata Jurkiewicz,
II TURNUS- p. Patrycja Małkiewicz

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2016/2017, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.