POWIATOWY KONKURS KOMPUTEROWO-DZIENNIKARSKI

Zapraszam uczniów klas V, VI, VII i VIII do udziału w POWIATOWYM KONKURSIE KOMPUTEROWO-DZIENNIKARSKIM pt. „PARKI KRAJOBRAZOWE I REZERWATY REGIONU ŚLĄSKIEGO”.

Warunki konkursu:

• pracę konkursową uczniowie powinni przygotować w formacie biuletynu informacyjnego w dowolnym edytorze tekstu,
  • format pracy A4 składane na trzy lub na dwa (broszurka, biuletyn),
  • na pierwszej stronie: nazwa konkursu, nazwa i adres szkoły, kontaktowy telefon lub adres e-mail, nazwisko i imię oraz klasa autora pracy, nazwisko i imię nauczyciela, krótkie uzasadnienie wyboru zaprezentowanych w biuletynie miejsc,
  • biuletyn informacyjny powinien dotyczyć jednego lub kilku parków krajobrazowych lub rezerwatów regionu śląskiego – o wyborze decyduje autor pracy,
  • prace należy wykonać indywidualnie,
  • wydrukowane prace należy składać w terminie do 24 kwietnia 2023r. do szkolnego koordynatora konkursu Pani Izabeli Krzecińskiej.

Jeżeli ktoś potrzebuje więcej informacji lub wskazówek jak wykonać pracę konkursową zapraszam do Sali A26 do szkolnego koordynatora konkursu.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.