Rekrutacja 2020/2021

Szanowni Państwo- Rodzice rekrutujący dzieci do naszego przedszkola- placówki pierwszego wyboru na rok 2020/21 umożliwiamy Państwu przesłanie dokumentacji na skrzynkę  mailową: a.suchecka@zsp3.gliwice.pl w formie skanów lub fotografii dokumentów (z koniecznością późniejszego dostarczenia dokumentów w oryginale) oraz możliwość złożenia  dokumentacji papierowej związanej z postępowaniem rekrutacyjnym w przedsionku przedszkola- wejście główne( bez możliwości bezpośredniego kontaktu z pracownikiem placówki) z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa.

Informacje na temat rekrutacji na rok szkolny 2020/2021 – zobacz

Szanowni Państwo
Po zarejestrowaniu się w systemie elektronicznym, dokumenty „papierowe” należy przynieść do przedszkola nie wcześniej jak po zakończeniu okresu zawieszenia zajęć.
Obsługa klienta wyłącznie po telefonicznym umówieniu się z pracownikiem PM 20