Sukcesy plastyczne naszych najmłodszych uczniów

30 września 2020 nastąpiło zakończenie przyjmowania prac do IX edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego: „Słyszę tupot małych stóp, stoi jeżyk u mych wrót” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Gliwicach-Ostropie.

W trakcie obrad spośród gliwickich placówek jury wyłoniono 36 laureatów.
Miło nam poinformować, że z naszej szkoły uczniowie klasy 1b: Alicja D. zajęła II miejsce, a Maciej B. III miejsce, natomiast z grupy przedszkolnej Biedronki: Nikola M. otrzymała wyróżnienie.

GRATULACJE!!!

Wystawę pokonkursową można oglądać w Miejskiej Bibliotece Centralnej – Wypożyczalnia dla Dzieci, ul. Kościuszki 17 w Gliwicach, od 15 października.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2020/2021. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.