Lekkoatletyka

MISTRZOSTWA  GLIWIC  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W  CZWÓRBOJU  LEKKOATLETYCZNYM  CHŁOPCÓW

Dnia  18 maja 2017 r. przy ul. Jasnej na  Orliku w Gliwicach odbyły się zawody powiatowe

Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym chłopców. Dyscyplina ta składa się z czterech konkurencji:
Bieg krótki – 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg długi 600 m.

Reprezentacja naszej szkoły spisała się bardzo dobrze i nasze  uczniowie wywalczyli  III miejsce w Gliwicach. Skład reprezentacji: Michał Marciniak, Filip Kukuła, Aleksandros Tasikas- Lech, Damian Skowronek, Konrad Ilnicki, Patryk Starobrat.

MISTRZOSTWA GLIWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM  DZIEWCZĄT
Dnia 5 czerwca 2017 r w Szkole Podstawowej nr 39 w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt.
Dyscyplina składa się – z biegu krótkiego -50 m, skoku w dal i rzutu piłeczką palantową. Drużyna dziewcząt wywalczyła – III miejsce w Gliwicach.
Reprezentacja szkoły: Weronika Kozdęba, Amelia Pawełek, Natalia Jop, Małgosia Górniak, Julia Szostakowska kl- IVa, Nowak Magda kl- IVb, Weronika Kurpas kl -Vb

TRÓJBÓJ DZIEWCZĄT

Halowe Mistrzostwa Gliwic w Lekkiej Atletyce – marzec 2017r.