Lekkoatletyka

 


MISTRZOSTWA REJONOWE
W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT

10 maja 2018r na nowo otwartej Arenie Lekkoatletycznej na oś. Kopernika odbyły się Mistrzostwa Gliwic i Rejonu w Czwórboju Lekkoatletycznym. Wystartowała w nich dziewczęca reprezentacja SP5. Nasze uczennice zajęły IV miejsce w klasyfikacji drużynowej, a do III pozycji zabrakło im tylko trzech punktów.

 W skład reprezentacji weszły:
Paulina Swoboda/6a/, Emilia Kmonk, Wiktoria Veldwijk, Anna Grabda,
Marta Kozioł, Natalia Korytowska, Magdalena Gigoń, Weronika Belska /6b/


 

MISTRZOSTWA  GLIWIC  SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W  CZWÓRBOJU  LEKKOATLETYCZNYM  CHŁOPCÓW

Dnia  18 maja 2017 r. przy ul. Jasnej na  Orliku w Gliwicach odbyły się zawody powiatowe

Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w czwórboju lekkoatletycznym chłopców. Dyscyplina ta składa się z czterech konkurencji:
Bieg krótki – 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową, bieg długi 600 m.

Reprezentacja naszej szkoły spisała się bardzo dobrze i nasze  uczniowie wywalczyli  III miejsce w Gliwicach. Skład reprezentacji: Michał Marciniak, Filip Kukuła, Aleksandros Tasikas- Lech, Damian Skowronek, Konrad Ilnicki, Patryk Starobrat.


MISTRZOSTWA GLIWIC SZKÓŁ PODSTAWOWYCH  W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM  DZIEWCZĄT
Dnia 5 czerwca 2017 r w Szkole Podstawowej nr 39 w Gliwicach odbyły się Mistrzostwa Gliwic Szkół Podstawowych w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt.
Dyscyplina składa się – z biegu krótkiego -50 m, skoku w dal i rzutu piłeczką palantową. Drużyna dziewcząt wywalczyła – III miejsce w Gliwicach.
Reprezentacja szkoły: Weronika Kozdęba, Amelia Pawełek, Natalia Jop, Małgosia Górniak, Julia Szostakowska kl- IVa, Nowak Magda kl- IVb, Weronika Kurpas kl -Vb


TRÓJBÓJ DZIEWCZĄT


 

 

 


Halowe Mistrzostwa Gliwic w Lekkiej Atletyce – marzec 2017r.