Zajęcia świetlicowe

ROK SZKOLNY 2018/2019

wydarzenia z życia świetlicy:
Europejski Tydzień Sportu – zobacz relację

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018


Plac zabaw na terenie naszej placówki w pogodne jesienne dni okupowany jest przez dzieci ze świetlicy. Wychowawcy preferują ruch na świeżym powietrzu. Nikt się tutaj nie nudzi. Jest wiele możliwości zabaw: fikołki, pląsy, wyścigi, gra w „Berka” oraz zabawy ruchowe w kręgu z opiekunem. Są też miejsca, w których można spokojnie posiedzieć i odpocząć, porozmawiać z rówieśnikami. Cieszą nas uśmiechnięte buzie dzieci, gdy wracamy na zajęcia świetlicowe do budynku.

Zapraszamy do oglądania zdjęć 🙂

Program – Śniadanie daje moc – 2017/2018 Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej się koncentrują podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień! Czytaj dalej


ROK SZKOLNY 2016/2017


Program – Śniadanie daje moc – Finał
Pierwszy w naszej szkole Finał Ogólnopolskiego Programu „Śniadanie daje moc” już za nami. Było wesoło, smacznie, kolorowo i przede wszystkim zdrowo. W dniu 7 listopada uczniowie oraz zaproszeni goście uczestniczyli w śniadaniu, które zostało zorganizowane w auli naszej szkoły. … Czytaj dalej

Program – Śniadanie daje moc
Od początku roku szkolnego 2016/2017 klasa 2a z wychowawczynią Panią Małgorzatą Dobosz oraz wychowawcy szkolnej świetlicy w SP-5 wraz z uczniami, przystąpili do Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Śniadanie daje moc”.
Podczas zajęć świetlicowych, nauczyciele realizowali z uczniami specjalnie opracowane przez organizatorów scenariusze, zadania, konkursy, pogadanki (Czytaj dalej…)

 

Świetlicowe kółko plastyczne
Tematem naszej pracy było: „Nasza makieta miasta”. Wykonywaliśmy najpierw kolorowe budynki z pudełek w parach lub samodzielnie a następnie z tych budynków powstała makieta miasta.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć