VIII Miejski Turniej Formacji Tanecznych

Dnia 24.05.2018r.w ZSP nr 1 w Gliwicach odbył się VIII Miejski Turniej Formacji Tanecznych. Nasza szkolna drużyna cheerleaderek w składzie: Ewa Gołowkow (2a), Karolina Malarska (3a), Aleksandra Wyderka (3b), Maja Ziemiańska (3c), Maria Bielicka (3e), Maja Janecko (3e), Emilia Szczasiuk (3e), Aleksandra Modliszewska (4a), Natalia Cierniak (5a), Małgorzata Górniak (5a), Natalia Jop (5a), Dagmara Roguszczak (5a), Julia Szostakowska (5a) zajęła 2 miejsce! Zespół taneczny przygotowała       p. Ewa Baran.

Świetnie spisały się również nasze solistki i duety. Maja Ziemiańska z klasy 3c wytańczyła 2 miejsce a Aleksandra Chłosta z 3d zajęła 3 pozycję . Małgorzata Górniak i Natalia Jop z klasy 5a zajęły 3 lokatę a  duet Julii Serafin i Julii Szostakowskiej otrzymał wyróżnienie.  Serdecznie gratulujemy!!! 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.