VIII Ogólnopolski Konkurs Origami „Magia zamknięta w papierze”, temat: „W świecie historii i legend”

Nasza szkoła jest organizatorem kolejnej edycji konkursu. Na konkurs należy indywidualnie wykonać pracę (obraz) związaną tematycznie z historią lub legendami (na przykład wydarzenia historyczne, postacie historyczne, zabytki, ilustracja legend, i inne). Elementy obrazu należy wykonać w technice origami (płaskiej lub przestrzennej). Dopuszczalne jest użycie kleju w celu połączenia elementów, nie wolno nacinać kartki w trakcie składania. Można wykorzystać dodatki, np. kamyczki, liście, i inne do ozdobienia pracy.

Pracę (obraz) do powieszenia na ścianie należy wykonać na powierzchni kwadratowej o boku 35 cm. Praca może zajmować całą powierzchnię lub jej część. Elementy (origami lub dodatki) mogą być przestrzenne, ale żadne nie mogą wystawać poza obszar pracy.

Prace podpisujemy z tyłu: imię i nazwisko, klasa, tytuł pracy (np. wydarzenie historyczne, legenda, itp.)

Kategorie: przedszkolaki, dzieci, młodzież, osoby dorosłe 🙂

Uczniowie naszej szkoły prace składają u p. Janas.

Szczegółowy REGULAMIN i inne informacje na stronie poświęconej konkursowi http://www.konkurs.magia.origami.cmza.pl/2019.html

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy-SP5, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.