Wojewódzki konkurs multimedialny „Wojciech Korfanty – człowiek, który przywrócił Górny Śląsk Polsce”

Drodzy Uczniowie klas 7 i 8 szkół podstawowych z okazji 150 rocznicy urodzin Wojciecha Korfantego i ustanowienia przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej roku 2023 Rokiem Wojciecha Korfantego Wojewoda Śląski Jarosław Wieczorek oraz Śląska Kurator Oświaty Urszula Bauer zapraszają uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół ponadpodstawowych województwa śląskiego do udziału w konkursie multimedialnym: „Wojciech Korfanty – człowiek, który przywrócił Górny Śląsk Polsce”.
Przedmiotem konkursu jest nagranie filmu prezentującego wybrane aspekty życia i działalności politycznej Wojciecha Korfantego.

Termin przesłania karty zgłoszenia wraz z linkiem do pracy konkursowej upływa 31 marca 2023 r.

Zgoda

Koordynatorem konkursu w szkole jest Pani Izabela Krzecińska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.