Wystawa origami

WYSTAWA ORIGAMI „ŁĄKI, POLA i POLANY”
Do końca września zapraszamy na wystawę pokonkursową VII Ogólnopolskiego Konkursu Origami „Magia zamknięta w papierze”, temat edycji „Łąki, pola i polany”, którego organizatorem była nasza szkoła. Wystawę można oglądać w Miejskiej Bibliotece Publicznej, Oddział dla dzieci nr 38 w godzinach otwarcia biblioteki. Patronat honorowy nad konkursem objęli: Starosta Gliwicki, Polskie Towarzystwo Origami, Galicyjska Grupa Origami.
Przypominamy, że konkurs przeznaczony był dla wszystkich miłośników składania papieru zamieszkałych na terenie Polski. Zakres wiekowy uczestników był szeroki, od najmłodszych dzieci w wieku przedszkolnym do osób dorosłych. Na konkurs należało indywidualnie wykonać pracę (obraz) związaną tematycznie z łąką, polanami i polami. Elementy obrazu należało wykonać w technice origami (płaskiej lub przestrzennej).
SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA WYSTAWĘ
Relacja z wystawy na blogu MBP Gliwice, Oddział dla dzieci nr 38
Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.