X Miejski Festiwal Piosenki Szkolnej pt.: „Szkolny dzwonek”

23.10.2018r. uczennice naszej szkoły reprezentowały nas w Festiwalu Piosenki w ZSP nr 1 w Gliwicach. Zespół wokalny klas 1-3 w składzie: Zuzia Kukuczka z kl. 2a, Tosia Nowak z kl. 2b, Hania Wiśniowska  z kl.2b, Agata Cybul z kl. 2c, Lena Pawlak z kl. 2c, Lena Piątkowska z kl.2c, Ewa Gołowkow w kl. 3a oraz Gabrysia Sułek z kl. 3a zajął 3 miejsce w swojej kategorii wiekowej prezentując piosenkę pt.: „Witajcie w naszej bajce”.
Pięknie zaprezentowała się również nasz solistka Nicola Marczyńska z kl. 1b.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Wykonawców przygotowały p. Ewa Baran i p. Anna Cichocka

W kategorii klas starszych:
Grand Prix festiwalu zdobyła Kinga Rokicka, a zespół wokalny wyśpiewał III miejsce. Uczniowie zostali przygotowani pod kierunkiem pani Ireny Janas.

Serdecznie gratulujemy!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.