Zbiórka Żywności Wielkanoc 2018- Szkolne Koło PCK

W tym roku po raz kolejny wolontariusze Szkolnego Koła PCK wzięli udział w Wielkanocnej zbiórce żywności. Akcja odbywała się w dniach od 23- 25 marca 2019r, w sklepie Biedronka i Polomarket na naszym osiedlu. Głównym celem była pomoc ludziom, znajdującym się  w trudnej sytuacji życiowej i materialnej. W akcji wzięło udział 48 uczniów klas: 3a, 3b, 3c, 2a, 2b, 2c, 7a, 7b. Zebrane produkty zostały rozdane przez PCK najuboższym rodzinom  z terenu Gliwic na Święta Bożego Narodzenia. Dzięki tej zbiórce, również niektórzy uczniowie naszego gimnazjum otrzymali paczki żywnościowe na święta.

Zobacz galerię zdjęć

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2017/2018, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.