Zlot młodzieży w Toszku

Dnia 21.09.2019r. odbył się XXVII  ZLOT MŁODZIEŻY „Toszek 2019” dla młodzieży ze szkół z terenu Gliwic. W imprezie wzięło udział 12 szkół na poziomie SP .

Naszą szkołę reprezentowało 20 uczniów  z klas: VI A i  V B. Przy pięknej, słonecznej pogodzie wszyscy dobrze się bawili.

Na terenie zamku w Toszku były prowadzone rozgrywki:” Piątki piłkarskie,” „Dwa ognie”, „ Gra w bule”, „Indywidualny tor przeszkód”, „ Kolarski tor przeszkód” oraz można było wykazać się swoimi umiejętnościami na scenie. Przy ognisku można było piec kiełbaski na grillu. Nasi uczniowie brali udział we wszystkich rozgrywkach.

Organizatorzy: Irena Janas, Jolanta Walczuk, Mirosław Czeczot

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności PM20, Aktualności SP5, Rok szkolny 2019/2020, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.