Zostaliśmy laureatami grantu

Miło jest nam poinformować, że nasza szkoła Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3  została laureatem ogólnopolskiego programu  grantowego „Rozgrzewamy Polskie Serca” fundacji PGNiG, organizowanego w związku z Rokiem Ignacego Łukasiewicza.

Wyniki programu można znaleźć tutaj  https://rozgrzewamypolskieserca.pl/

W ramach programu, szkoła otrzymała mały grant, który zostanie przeznaczony na realizację projektu.

Projekt „Chcę wiedzieć więcej o Ignacym Łukasiewiczu” jest skierowany do uczniów klas 0 – 6 naszego Zespołu.

W ramach projektu

• dzieci dowiedzą się kim był i czego dokonał Ignacy Łukasiewicz
  • dzieci wykonają przedstawienie dla swoich rówieśników o Ignacym Łukasiewiczu
  • dzieci wezmą udział w konkursach szkolnych z wiedzy o Ignacym Łuksiewiczu
  • zostanie przeprowadzony szkolny konkurs plastyczny pod tytułem „Ignacy Łukasiewicz”
  • zostanie przeprowadzony ogólnopolski konkurs plastyczny na temat „ Do czego wykorzystywana jest ropa naftowa?”

dzieci wezmą udział w trzydniowej wycieczce pod hasłem „Szlakiem Ignacego Łukasiewicza”.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2021/2022, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.