Zostańmy Świętymi Mikołajami na Święta Bożego Narodzenia

Zapraszamy do udziału w Akcji Charytatywnej pod hasłem „Paczka dla dzieci na święta”. Jeżeli ktoś z Państwa chciałby się przyłączyć do akcji , to serdecznie zapraszamy.

Należy zrobić prezent dla dziecka i przynieść go do naszej szkoły do 19 grudnia 2019 r. Prezenty zostaną zawiezione do Miejskiego Szpitala nr 4 w Gliwicach na oddział pediatryczny. W ten sposób chcemy umilić czas dzieciom, które tegoroczne święta będą spędzały w szpitalu.

Pomagajmy, gdyż warto!

„Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innymi”.

Paczki można przynosić do budynku:

– przy Żwirki i Wigury sala 206
– przy Asnyka sala 19.

Zachęcamy do udziału w akcji- sprawmy radość dzieciom.

Organizatorzy akcji:
Małgorzata Kwaśnicka i Elżbieta Kwiatkowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2019/2020, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.