Laboratoria Przyszłości – grudzień 2022r.

Podsumowanie miesiąca w ramach programu @Laboratoria Przyszłości.
* W klasach 4 uczniowie mogli „szlifować” tworzenie projektów z LEGO, ćwiczyć rękę przy długopisach 3D, oraz utrwalać programowanie robotów Photon.
* W klasach 5 w ruch poszły kuchenki elektryczne. Zapachy unosiły się po wszystkich korytarzach
* Klasy 5 również zmierzyły się z projektowaniem LEGO.
* W klasie 7 przy użyciu modeli atomów weszliśmy w ich świat i poznaliśmy je bliżej.
* W ramach innowacji „Kreatywni na co dzień” klasy 6 zmierzyły się z wypalarkami do drewna i pistoletami na klej. Powstały przepiękne ozdoby choinkowe.
* Pasjonaci Arduino mogli w ramach zajęć dodatkowych wykorzystać zakupione zestawy do nauki programowania na wyższym poziomie
* Drukarka 3D również nie odpoczywała. Tworzyła domki i karmniki – oczywiście nie sama.
Pomagali jej uczniowie 8 klas

Zapraszamy do galerii zdjęć.

#LaboratoriaPrzyszlości

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI, Rok szkolny 2022/2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.