51 uczniów z klas 4-8, którzy pozytywnie zaliczyli wiedzę teoretyczną, w dniu 4 maja br. przystąpiło do egzaminu praktycznego wykazując się sprawną jazdą w Miasteczku Ruchu Drogowego.
Gratulujemy Wam pierwszego prawa jazdy!
Pamiętaj, że karta rowerowa to przepustka do bezpiecznej i legalnej jazdy na rowerze i jest wymagana dla osób w wieku od 10 do 18 lat, chcących jeździć rowerem po drogach publicznych.

