Konkurs kaligrafii w naszej szkole

W dniu 5 maja br. odbył się Szkolny Konkurs Kaligrafii.
Uczniowie klas pierwszych wytypowani przez swoich wychowawców oceniani byli za staranność i płynność pisma, utrzymanie się w liniaturze, właściwy kształt liter, jak również za poprawne pod względem ortograficznym odwzorowanie tekstu.

Oto tegoroczni zwycięzcy:

I miejsce: Alicja R. 1a
II miejsce: Kamila S. 1d
III miejsce: Ida B. 1b
Wyróżnienia: Sonia P.1c oraz Zosia P. 1a.

Gratulujemy!

Przewijanie do góry