Gala za nami! Było KOSMICZNIE! 🪐⭐️Serdecznie dziękujemy za dzisiejszy rozśpiewany dzień!🎶 Mali Artyści zachwycali swoim urokiem osobistym, talentem muzycznym oraz odwagą sceniczną! 😍
Serdeczne podziękowania, pomijając oczywiście wykonawców, należą się również dla:
• CeZika, który zaszczycił nas swoją obecnością, przewodniczył w gronie Jury oraz przekazał dla każdego uczestnika konkursu kubek z magiczną dziurą! 🖤
• Pani Prezydent Katarzyna Kuczyńska – Budka, za objęcie naszego konkursu Honorowym Patronatem oraz Panu Krzysztofowi Kwaśniewskiemu – zastępcy Dyrektora CK Victoria za przyjęcie zaproszenia do grona Jury.
•Rady Rodziców naszej szkoły, dzięki której mogliśmy obdarować laureatów pięknymi nagrodami głównymi!
• Firmy Jantar, Nowy Sikornik – Gliwice, która zapewniła pakiety startowe dla wszystkich przybyłych uczestników!
• Pani Magdalenie Ziółkowskiej nauczyciela Państwowej Szkoły Muzycznnej I i II st. im. Ludomira Różyckiego w Gliwicach oraz właścicielki firmy Studio Maciej, która obdarowała wybrane, zdolne dzieci voucherami do wykorzystania w Studio Maciej na lekcje śpiewu oraz dołożyła piękne gadżety!
•Klubowi Sportowemu Piast Gliwice, który dorzucił cegiełki w postaci gadżetów oraz biletów na najbliższe mecze piłkarskie i udostepnił dla naszych dzieci na czas wydarzenia chodzącą maskotkę – Piastusia!
•Justynie Bajsarowicz z firmy Ale Zabawa, za ufundowanie nagrody głównej – bonu podarunkowego na animacyjny pakiet urodzinowy oraz wspaniałą zabawę dla dzieci podczas przerwy na obrady Jury!
Serdecznie dziękujemy Zespołowi „FortePiątki” z naszej szkoły, który zaprezentował piękny występ specjalny w piosence „Do Muzeum” pod opieką pani Marty Dudki a Lenka L. z kl. 2b wykonała pokaz tańca akrobatycznego z piłką! 🤩
Wolontariusze, niezastąpieni podczas dzisiejszego wydarzenia to: Pola M. kl. 3c, Hania G. kl. 3c, Ola D. kl. 3c, Jagoda R. kl. 2c, Basia S. kl. 2c! Bardzo dziękujemy za zaangażowanie naszym dzieciom! ❤️
Zachwytów nie było końca.. 🥳
Wyniki konkursu:
Soliści:
I miejsce – Antosia B. SP nr 27,
II miejsce – Klementyna Z. SP nr 5,
III miejsce – Iga K. SP nr 5.
Wyróżnienie – Basia Ł. SP nr 6.
Zespoły:
I miejsce – Zespół „Traff” SP nr 30
II miejsce – Zespół „Traff2” SP nr 30
III miejsce – „Muzyczne Iskierki” SP nr 30
Wyróżnienie – „Filonutki” SP Filomata
Gratulujemy! 🫶
Już dziś zapraszamy Was do udziału w kolejnej edycji naszego konkursu. ⭐️
Do zobaczenia! 🥰
Organizator: Marta Dudka
Zobacz zdjęcia
