LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI

Powrót do strony głównej szkoły

Laboratoria Przyszłości to inicjatywa edukacyjna realizowana przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Naszą wspólną misją jest stworzenie nowoczesnej szkoły, w której zajęcia będą prowadzone w sposób ciekawy, angażujący uczniów oraz sprzyjający odkrywaniu ich talentów i rozwijaniu zainteresowań. (czytaj dalej…)Zakupione gogleVR i portal ClassVR już w użyciu ?
07.06.2022r.  uczniowie mieli okazję pod czujnym okiem p.Rusin i p. Kąkol-Cieślar przenieść się w wirtualny świat. Ciekawość uczniowska doprowadziła do tego, że nie tylko zobaczyli bryły i cząsteczki od środka, ale mieli okazję zbliżyć się do rekina, podziwiać zorzę polarną i powspinać się na fasolę ? (zdjęcia)


Drukujemy na drukarce 3d (03.03.2022r.)
Kolejni uczniowie próbują swoich sił z drukarką 3d. Emocji było sporo. Zobacz zdjęcia i filmiki.


Pierwsze spotkanie z robotami Photon – 03.06.2022r. 
Oswajamy się z robotami Photon ? to nie była przygotowana lekcja. Wyciągnięte były tylko po to, by zobaczyć, czy działają, ale nie dało się inaczej, od razu uczniowie pod okiem Pani Krzecińskiej chcieli wypróbować swoich sił ??  (zdjęcia, filmy)


Uruchamiamy drukarkę 3d
Dzisiaj 01.06.2022r. uruchomiliśmy drukarkę 3d. Wraz z Panią I. Krzecińską wydrukowaliśmy pierwszy element. (zdjęcia, film)

Powrót do strony głównej szkoły