Rozpoczęcie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych

Informacja dla kandydatów

Zgodnie harmonogramem ogłoszonym przez MEN (terminarz rekrutacji znajduję się w zakładce PLIKI DO POBRANIA) rejestracja kandydatów w systemie (logowanie) rozpocznie się 15 czerwca 2020 r.

Złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami z wyłączeniem szkół i oddziałów dwujęzycznych i oddziałów międzynarodowych, oddziałów przygotowania wojskowego, oddziałów wymagających od kandydatów szczególnych indywidualnych predyspozycji oraz szkół i oddziałów prowadzących szkolenie sportowe trwa do 10 lipca 2020 r. do godz. 15.00

UWAGA!!!

Wszystkich kandydatów do oddziałów dwujęzycznych/sportowych/ze sprawdzianem uzdolnień kierunkowych obowiązują inne terminy składania wniosków o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej tzn.  od 15 czerwca-22 czerwca do godz. 15.00

Jest to podyktowane tym, że od 23 czerwca do 07 lipca szkoły prowadzące oddziały sportowe/mistrzostwa sportowego/dwujęzyczne/przygotowania wojskowego/ze sprawdzianem uzdolnień kierunkowych będą przeprowadzały odpowiednie sprawdziany, do których musi przystąpić kandydat, który wybiera taki oddział na dowolnym miejscu listy preferencji.

Warunkiem przystąpienia do sprawdzianu jest złożenie wniosku
do
22 czerwca do godz. 15.00

UWAGA – POKAZ – FILM dotyczący rekrutacji ósmoklasistów poniżej

Pokaz dla kandydatów dotyczący obsługi systemu rekrutacji

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2019/2020, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.