W XVIII Regionalnym Konkursie Piosenki Angielskiej pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Dariusza Waluszczyka nasz zespół w składzie:
•Joanna Bednarz kl. 3b,
•Aleksandra Dudka kl. 2c,
•Maja Młynarczyk kl. 3b,
•Franciszek Pawlik kl. 3b
zdobył II miejsce! ![]()
![]()
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów! ![]()
![]()
![]()

