24 kwietnia w naszej szkole odbyło się rozdanie nagród z konkursu plastycznego pt. NUTKOSFERA. Przyznano dwa I miejsca, dwa II miejsca, trzy III miejsca oraz 30 wyróżnień.
Uczniowie bardzo starannie podeszli do zadania konkursowego. Prace będą piękną dekoracją podczas zbliżającej się gali II Miejskiego Konkursu Piosenki – „NutkoSfera – Uczniowie śpiewają z CeZikiem”.
Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i tak liczne zgłoszenia.
Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród dla dzieci.

