„Chcę wiedzieć więcej o Ignacym Łukasiewiczu” – z wizytą w Domu Opieki Społecznej

Klasa 3c i 5b odwiedzili mieszkańców Domu Opieki Społecznej Opoka w Gliwicach.
W wykonaniu naszych uczniów pensjonariusze obejrzeli przedstawienie o Ignacym Łukasiewiczu oraz koncert pieśni patriotycznej. W ten sposób pokazaliśmy, że potrafimy podzielić się naszymi dokonaniami z innymi, sprawić radość słuchaczom, uczciliśmy Rok Ignacego Łukasiewicza oraz rocznicę Odzyskania Niepodległości.

Występ został przygotowany w ramach projektu „Chcę wiedzieć więcej o Ignacym Łukasiewiczu” z programu grantowego „Rozgrzewamy polskie serca” z okazji Roku Ignacego Łukasiewicza.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2022/2023, Szkoła, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.