Informacja dyrektora dla rodziców przedszkola

Szanowni Państwo

Informuję, że w dniach od 29.03.2021r. do 09.04.2021r. zajęcia w Przedszkolu Miejskim nr 20 prowadzone są w formie zdalnej.

Pragnę poinformować, że zajęcia zdalne są realizowane w przedszkolu przez:
– platformę Padlet,
Padlet, dostępny przez stronę internetową szkoły, jest głównym miejscem, gdzie nauczyciele zamieszczają wszystkie informacje dotyczące prowadzonych przez siebie lekcji.

NAUCZYCIELE NIE WYMAGAJĄ DRUKOWANIA ŻADNYCH MATERIAŁÓW. WSZYSTKIE POLECENIA (ZADANIA, TESTY, QUIZY CZY SPRAWDZIANY) MOŻNA WYKONAĆ BEZ POTRZEBY DOKONANIA WYDRUKU. W PRZYPADKU WĄTPLIWOŚCI PROSIMY KONTAKTOWAĆ SIĘ BEZPOŚREDNIO Z NAUCZYCIELEM UCZĄCYM (adresy i dyżury na stronie szkoły) link poniżej: http://www.zsp3.gliwice.pl/wp-content/uploads/2020/04/konsultacje-przedszkole-COVID-19.pdf

Czekam na wszelkie uwagi dot. nauczania zdalnego, które posłużą nam do podniesienia jakości pracy.

Z życzeniami zdrowia
Małgorzata Hutnikiewicz
dyrektor ZSP3

Ten wpis został opublikowany w kategorii Przedszkole. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.