IV Szkolne Prezentacje Artystyczne

IV Szkolne Prezentacje Artystyczne 25.04.2024r.w klasach 4-8

Sala audiowizualna, godz. 10. 30 – 12. 30

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów muzykujących, tancerzy, recytatorów, młodych aktorów do udziału w imprezie. Przewidziano atrakcyjne nagrody i dyplomy uczestnictwa.

Sala audiowizualna – występy artystyczne na scenie kameralnej:

Formy muzyczne:- zaśpiewanie 1-2 piosenek z podkładem muzycznym na pendrive lub z własnym akompaniamentem instrumentalnym;

– zaśpiewanie 1-2 piosenek z podkładem muzycznym na pendrive lub z własnym akompaniamentem instrumentalnym;

– prezentacja instrumentalna, wokalna instrumentalna umiejętności – zagranie

2 utworów muzycznych;

– taniec – 1 – 2 układy choreograficzne;

2. Krótkie do 10 min. formy teatralne:

– skecze, recytacja wiersza, próbki teatralne : monolog, dialog

Propozycje występów uczniów klas 4 -8 przyjmuje mgr Małgorzata Witkowska lub wychowawcy klas. Uczestnicy zgłaszają swoje występy na kartce: imię i nazwisko, klasa formę występu, tytuł piosenek, utworów, scenek teatralnych. Termin do 23. 04. 2024r.

Zapraszamy serdecznie!

Organizator: mgr Małgorzata Witkowska

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2023/2024, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.