Konkurs Młodzi naukowcy i technicy ratują świat

Ogłaszamy Ogólnopolski Konkurs o tematyce ekologicznej „Młodzi naukowcy i technicy ratują świat”. Jego celem jest zdobywanie wiedzy na temat zagrożeń i wyzwań, przed którymi stanęła nasza cywilizacja. Od nas, od społeczności, ludzi świadomych tych zagrożeń oraz rozumiejących, jak znaleźliśmy się w obecnej sytuacji, zależy, jak uratujemy naszą Planetę przed grożącą nam katastrofą klimatyczną.

Do Konkursu zapraszamy młodych ludzi w wieku od sześciu do siedemnastu lat mieszkający w Polsce. Uczestnicy zostaną podzieleni na cztery grupy wiekowe:
I. 6-8 lat,
II. 9-10 lat,
III. 11-14 lat,
IV. 15-17 lat

Pracą Konkursową może być:
(1) film,
(2) scenariusz zajęć dla rówieśników wraz z prezentacją,
(3) praca plastyczna lub tekst ilustrowany.
Można też połączyć w całość wybrane formy (1), (2) lub (3).

Czy uczestnicy mogą tworzyć zespoły, ale maksymalnie dwuosobowe.

Prace Konkursowe można przesyłać do 31 marca 2022 roku.
Zgłoszenia do 25.03.2022r. przyjmują nauczyciele: Beata Nitsze i Izabela Krzecińska.

Więcej informacji, regulamin i karta zgłoszenia na konkurs na stronie: https://www.centrumnaukiec1.pl/aktualnosci/konkurs-mlodzi-naukowcy-i-technicy-ratuja-swiat

Ten wpis został opublikowany w kategorii Rok szkolny 2021/2022, Szkoła. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.