Turniej Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – sukces

Sukces na szczeblu rejonowym w Turnieju Bezpieczeństwo Ruchu Drogowego

W dniu 15 maja  2018 roku w Zespole Szkół Samochodowych w Gliwicach odbył się
Ogólnopolski Turniej BRD- etap rejonowy.
Z dumą informujemy, że drużyna z naszej szkoły w składzie: Hanna Lewandowska kl. 7a, Dariusz Lewandowski kl. 7a, Agnieszka Lewandowska kl. 7b, Maksymilian Kozik kl. 7a zajęła II miejsce.
Tegoroczny konkurs przysporzył naszej drużynie wiele emocji. Jak się dowiedzieliśmy ,,nasi” byli najlepsi w testach z wiedzy o ruchu drogowym. Kolejne zmagania konkursowe dotyczyły prawidłowego udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej- z tą konkurencją też nieźle poradzili sobie. Najtrudniejszym dla wszystkich uczestników turnieju momentem były jazdy po miasteczku drogowym i torze sprawnościowym. Nasza reprezentacja i z tym sobie dała radę, o czym świadczy wspaniały, wysoki wynik.
Na podkreślenie zasługuje też fakt, że byli naprawdę zgraną drużyną i pomagali sobie wzajemnie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.