Wojewódzki Konkurs Plastyczny – sukces

Miło nam zakomunikować, że Sara Zmysłowska z kl. 4c oraz Laura Świerkosz z klasy 1b zostały laureatkami  Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego ,,Przez las, przez czas- las świadkiem historii”. Uczennice finalnie uplasowały się na wysokich miejscach: Sara w kategorii klas 4-7 zajęła I miejsce, a Laura w kategorii klas 1-3 otrzymała wyróżnienie.
Wręczenie dyplomów i nagród odbyło się na terenie Nadleśnictwa Brynek w ubiegły piątek 18 maja 2018 roku.
Oto relacja naszych uczestniczek i ich rodzin: ,,Cała impreza przebiegła zgodnie z planem

i w bardzo miłej i ciepłej, wbrew pogodzie atmosferze.
Na początku Laureaci zostali serdecznie przywitani i docenieni świetnymi nagrodami. (…)

Po rozdaniu nagród dzieci słuchały krótkiego wykładu ” Opowieści Świadka historii”,

był ciekawy. Po wykładzie odbyły się bardzo fajne mini koncerty. W pierwszej kolejności leśnicy z nadleśnictwa Brynek prezentowali swoje talenty na „leśnych instrumentach. Po ich popisie,  dzieci z Gimnazjum w Brynku śpiewały pieśni patriotyczne….brzmiały pięknie.
Po koncertach dzieci wzięły udział w lekcji o lesie, bardzo ciekawej lekcji…. padało wiele pytań, laureaci z dużym zaangażowaniem przeszli przez ten punkt programu……
W między czasie organizatorzy syto zastawili stół i po lekcji o lesie zostaliśmy zaproszeni
na pyszny obiad. Na deser nadleśnictwo poczęstowało nas tortem z widokiem prac laureatów.
Następnie odbyły się warsztaty rękodzieła(…) Sara i Laura znalazły się w „innym świecie”, były zachwycone, tak zaangażowały się w to co robią, że  organizatorzy zdążyli oficjalnie zakończyć imprezę, pożegnać się z gośćmi,  a do naszych dziewczyn jakby to nie docierało…..cały czas przy stole rękodzieła. Jako jedne z ostatnich opuściły warsztaty….

z wielkim niedosytem.
Dziękujemy Pani Polewik oraz Pani Jurkiewicz za zorganizowanie konkursu w szkole,
bo dzięki temu Sara i Laura przeżyły fajną przygodę’’.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2017/2018. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.