XXVI Zlot Młodzieży

Dnia 15.09.2018r. odbył się XXVI ZLOT MŁODZIEŻY „TOSZEK 2018” dla młodzieży ze szkół z terenu Gliwic. Do organizacji zlotu zostało zaangażowanych 2 nauczycieli ZSP 3: GRAŻYNA STACHURA i MIROSŁAW CZECZOT.  W imprezie wzięło udział 14 szkół na poziomie SP i GM. ZSP 3 – Gimnazjum nr 4 reprezentowało 20 uczniów z klas: VIII B, III BG oraz klasa V A . Mimo chłodniejszego poranka i cieplejszego południa wszyscy dobrze się bawili.

Na terenie zamku w Toszku były prowadzone rozgrywki:” Piątki piłkarskie,” „Dwa ognie”, „ Gra w bule”, „Indywidualny tor przeszkód”, „ Kolarski tor przeszkód” oraz można było wykazać się swoimi umiejętnościami na scenie. Przy ognisku można było piec kiełbaski na grillu. Nasi uczniowie brali udział we wszystkich rozgrywkach. „ DWA OGNIE”-  dziewczęta z klasy VIII B w składzie:  V. CICHOŃ,
A. LEWANDOWSKA, K. MIECZNIKOWSKA, K. WSZOŁA, A. NOWAK,
N. ULRYCH
wywalczyły  I miejsce.

Dziewczęta z klasy III B G w składzie:  Julia RÓLKA, BEATA BROL, ZOFIA WAWRZAK, EWA KUCHAREWICZ, ALEKSANDRA SZCZASIUK, JULIA KUBASIK w rozgrywkach w „ DWA OGNIE” uplasowały się na II miejscu.

W piłce nożnej drużyna z klasy V A w składzie: M. POLIT, D. STARZOMSKI,
K. TRZOP, P. BAŃCZOROWSKI, P. MIRKOWSKI
wywalczyła II miejsce.

Drużyna z Gimnazjum w składzie: A. KUJAWSKI, A. PROKOPOWICZ, K. ZIENTARA, M. POLICHT wywalczyła III miejsce.

GRATULUJEMY   ZWYCIĘZCOM!

Organizatorzy: MIROSŁAW CZECZOT, JOLANTA WALCZUK, BEATA KOSZAŁKA, GRAŻYNA STACHURA

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.