Akcja Koła PCK- dla domu dziecka czerwiec 2021

Uczennice klasy 7B: Sara Zmysłowska, Oliwia Trzeciak, Hanna Starek, Elen Babayan, Anna Kędziora, zorganizowały w naszej szkole zbiórkę materiałów higienicznych dla dzieci z Placówki Pieczy Zastępczej w Gliwicach, prowadzonej przez Zgromadzenie Sióstr Służebniczek NMP.

22.06.2019r wolontariusze Koła Wolontariatu Szkolnego przekazali sistrom zakonnym dary od wszystkich dzieci z ZSP Nr 3. W domu dziecka przebywa ponad 100 małych podopiecznych i wszelka pomoc jest mile widziana. Zapewniono nas, że wszystkie materiały higieniczne bardzo się przydadzą. Uczniowie nie mogli bawić się z dziećmi na placu zabaw ze względu na obostrzenia związane z pandemią.

Opiekun: Małgorzata Kwaśnicka

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2020/2021, Szkoła, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.