Konkurs Strażnicy Sieci

Zapraszam do udziału w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Strażnicy Sieci” !
Konkurs skierowany jest do uczniów w wieku 8-12 lat.
Celem projektu jest zwrócenie uwagi na tak ważną kwestię jak bezpieczne korzystanie z Internetu. Co trzeba zrobić? Wystarczy puścić wodze wyobraźni i przenieść swoją artystyczną wizję na papier.

Zadanie konkursowe polega na wykonaniu pracy w dowolnej technice, formie płaskiej, formacie A4. Tematem przewodnim prac powinno być połączenie 2 motywów: zagrożeń czyhających w Sieci oraz symbolu Lwa jako strażnika bezpieczeństwa w Sieci.

Do każdej pracy konkursowej musi być dołączona karta zgłoszeniowa (dostępna na stronie internetowej szkoły w zakładce konkursy ogłoszenia).

Pracę wraz kartą zgłoszenia oddajemy Pani Izabeli Krzecińskiej do dnia 05.12.2016r.

Więcej informacji na stronie organizator konkursu www.straznicysieci.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Konkursy-SP5, Rok szkolny 2016/2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.