Zbiórka dla szkół na Ukrainie i Białorusi

W dniu 15 listopada zakończyliśmy zbiórkę artykułów szkolnych i spożywczych dla uczniów z polskich szkół na Ukrainie i na Białorusi. Nasi wolontariusze chłopcy z klasy 7 b pomogli wszystko poznosić do podstawionego samochodu. Udało nam się uzbierać kilka kartonów artykułów spożywczych i szkolnych. Koordynatorki akcji z Domu Aktywnej Młodzieży, które przyjechały po odbiór wszystkich artykułów powiedziały, że jesteśmy jedyną szkołą w Gliwicach, której tak wiele darów udało się uzbierać. To dzięki Państwu nasi rodacy na Ukrainie i na Białorusi otrzymają wspaniałą pomoc. Wszystkim, którzy przyłączyli się do tej wspaniałej akcji ślicznie dziękujemy.

Zdjęcia

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Rok szkolny 2019/2020, Wolontariat. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.