Konkurs multimedialny Ratowanie Zabytków

„RATOWANIE ZABYTKÓW NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY”

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 w Gliwicach w roku szkolnym 2018/2019 zaprasza uczniów szkół podstawowych i młodzież gimnazjalną do udziału w VIII EDYCJI KONKURSU WOJEWÓDZKIEGO „RATOWANIE ZABYTKÓW NASZEJ MAŁEJ OJCZYZNY ”.

Technika wykonania: prezentacja multimedialna.

Prezentacje multimedialną należy wykonywać indywidualnie. Praca nie może być powielanym szablonem. W konkursie może brać udział wyłącznie praca, która do tej pory nie była nigdzie publikowana i nagradzana.

Uwaga: konkurs dotyczy zabytków, które należy uratować, a nie tych, które już są uratowane, odrestaurowane.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

• Zgodność treści  prezentacji  z  hasłem  przewodnim  konkursu „Ratowanie Zabytków” (Poprawność merytoryczna zamieszczonych w prezentacji informacji).
  • Przejrzysty i uporządkowany układ prezentacji.
  • Adekwatność zastosowanych narzędzi i efektów do przedstawianych treści.
  • Innowacyjność i kreatywność w podejściu do tematu.
  • Ogólne wrażenie estetyczne.
  • Maksymalna ilość slajdów 10-12 (wymagany slajd tytułowy, na ostatnim slajdzie podanie źródeł i autorów wykorzystywanych tekstów, ewentualnych rysunków, ilustracji, zdjęć, dźwięku itp.).
  • Zapis prezentacji w formacie umożliwiającym otwarcie jej bezpośrednio w programie Power Point (z rozszerzeniem *.pps lub *.pptx – jako pokaz) na płytce CD lub DVD.

Prezentacje, zgodę i metryczkę oddajemy do 05.04.2019r. Pani Izabeli Krzecińskiej  lub wysyłamy na  e-mail: szkolapod5@wp.pl

Do pobrania: regulamin i zgody lub na stronie szkoły: www.zso12.gliwice.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.