Sukces wojewódzki

Dnia 27.04.19 r. w SP 19 w Rybniku odbył się etap wojewódzki

XLVII  OGÓLNOPOLSKIEGO MŁODZIEŻOWEGO TURNIEJU        KRAJOZNAWCZO – TURYSTYCZNEGO .

W konkursie startowały 15 drużyn 3- osobowych ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z woj. Śląskiego.
Naszą szkołę reprezentowały 2  drużyny z klas: VIII B i III B G. Uczestnicy zmagali się z testami krajoznawczymi, samarytanką, topograficznym i historią turystyki. W dalszej części odbyły się zajęcia praktyczne: jazda na rowerze, ścianka wspinaczkowa, marsz na orientację oraz samarytanka.

Po podliczeniu wszystkich konkursów drużyna w składzie:
ALEKSANDRA SZCZASIUK – III B G
JADWIGA JEZIORAŃSKA – III B G
ALICJA WOJTKIEWICZ  – III B
zajęła IV miejsce

JULITA BOBROWSKA – VIII B
AGNIESZKA LEWANDOWSKA – VIII B
BENEDYKT GŁÓWKA – VIII B
zajęła V miejsce

Serdecznie gratulujemy, gdyż drużyny  po raz pierwszy brały udział  w tym konkursie na szczeblu wojewódzkim.

Nauczyciel odpowiedzialny – Mirosław Czeczot.

GRATULUJEMY 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności SP5, Konkursy-SP5, Rok szkolny 2018/2019. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.